Aktualności

Mouse Genome Engineering Core Facility

Informujemy, iż w Instytucie Biochemii i Biofizyki PAN została utworzona pracownia genomu myszy:  Mouse Genome Engineering Core Facility - w której zespół pod kierunkiem prof. dr hab. Andrzeja Dziembowskiego tworzy modele zwierzęce do badań biomedycznych i przedklinicznych. Pracownia powstała we współpracy prof. dr. hab. Andrzeja Dziembowkiego i dr hab. Ewy Borsuk, prof. Czytaj dalej »

Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019

Rada Dyrektorów Instytutów Biocentrum Ochota serdecznie zaprasza na Uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2018/2019 Studiów Doktoranckich Biocentrum Ochota Czytaj dalej »

IBB PAN najlepszym instytutem naukowym w Europie Wschodniej wg nowego rankingu SCIMAGO

Z  przyjemnością informujemy, że Instytut Biochemii i Biofizyki PAN znajduje się na pierwszym miejscu w rankingu indywidualnych instytucji naukowych w Polsce i trzecim w (po Uniwersytecie Karola i Uniwersytecie Łomonosowa) w Europie Wschodniej:
https://www.scimagoir.com/rankings.php?country=POL Czytaj dalej »

Komunikaty Sekretariatu Naukowego

Oferta pracy: magistrant, doktorant, post-doc 08.10.2018

Instytut Biochemii i Biofizyki PAN poszukuje kandydatów na stanowisko post-doc (asystent), doktorant oraz magistrant do realizacji projektu finansowanego przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej pt. „Mitochondrial double-stranded RNA: its origin, turnover and involvement in human diseases”.

Oferta pracy Adiunkt 21.09.2018

Instytut Biochemii i Biofizyki poszukuje kandydata na stanowisko adiunkta  do Pracownii Biologii RNA i Genomiki Funkcjonalnej

więcej informacji

Oferta pracy- Post-Doc 21.09.2018

Instytut Biochemii i Biofizyki poszukuje kandydata na stanowisko post-doc do projektu NCN pt. "Nieznane szlaki przemian metabolicznych octanu, maślanu, mleczanu i propionianu we wspólnotach mikroorganizmów produkujących metan"

więcej informacji