Aktualności

Rada Doskonałości Naukowej - wybory

Zbliża się rozpoczęcie pierwszej kadencji Rady Doskonałości Naukowej. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego uruchomi procedurę wyborów członków rady. Zgłoszeń kandydatów będzie można dokonywać od 8 lutego do 14 marca 2019 roku. Czytaj dalej »

IBB PAN zdobył tytuł "Brylant Polskiej Gospodarki 2018"

Z przyjemnościa informujemy, że Instytut Biochemii i Biofizyki PAN otrzymał tytuł "Brylant Polskiej Gospodarki 2018" nadany przez Instytut Europejskiego Biznesu. Pod względam wartości rynkowej Instytut Biochemii i Biofizyki PAN uplasował się na drugim miejscu wśród wszystkich instytutów naukowych Polskiej Akademii Nauk.

IBB PAN jedną z najlepszych instytucji naukowych w Europie Centralnej i Wschodniej wg nowego rankingu SCIMAGO

Z przyjemnością informujemy, że Instytut Biochemii i Biofizyki PAN znajduje się na trzecim miejscu w rankingu indywidualnych instytucji naukowych w Europie Wschodniej: Wśród indywidualnych instytucji naukowych w Polsce IBB PAN został oceniony najwyżej, a w światowym rankingu Instytut w ostatnim roku awansowal o niemal 100 pozycji. Czytaj dalej »

Komunikaty Sekretariatu Naukowego

Instytut Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk poszukuje wykonawcy ma stanowisku typy post-doc 02.02.2019

Instytut Biochemii i Biofizyki PAN poszukuje wykonawcy (Post-Doc) do realizacji finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki projektu „Badania termodynamiczne wiązania halogenowego w klatce (bio)molekularnej.” więcej informacji

Instytut Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk poszukuje wykonawcy ma stanowisku typy post-doc 29.01.2019

Instytut Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk poszukuje wykonawcy ma stanowisku typy post-doc do projektu pt.:  "Topologia chromosomu Pseudomonas aeruginosa. Rola białka partycyjnego ParB." finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki więcej informacji

Oferta pracy Post-doc (asystent) 21.11.2018

Instytut Biochemii i Biofizyki PAN poszukuje kandydata na stanowisko post-doc (asystent), do realizacji projektu MAESTRO finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki pt. „Mechanizmy onkogenezy związanej z mutacjami w DIS3”.  

więcej informacji